Eredivisie »
Sat 24 Feb
18:30
AZ Alkmaar
18:30
Sparta Rotterdam
Sat 24 Feb
19:45
Heerenveen
19:45
Excelsior
Sat 24 Feb
19:45
Heracles
19:45
PEC Zwolle
Sat 24 Feb
20:45
VVV Venlo
20:45
Vitesse
Topklasse Group 1 »
Sat 24 Feb
14:30
VVOG
14:30
Spijkenisse
Sat 24 Feb
14:30
DOVO
14:30
Volendam II
Sat 24 Feb
14:30
ACV
14:30
Groningen II
Sat 24 Feb
14:30
ODIN .59
14:30
Capelle
Sat 24 Feb
15:00
ONS Sneek
15:00
Jong Twente
Sat 24 Feb
15:00
Almere City II
15:00
Quick Boys
Sat 24 Feb
15:00
ASWH
15:00
Scheveningen
Sat 24 Feb
15:00
Spakenburg
15:00
Harkemase Boys
Sat 24 Feb
14:00
Magreb 90
14:00
DVS .33
Hoofdklasse Zat. Group 1 »
Sat 24 Feb
14:45
AFC II
14:45
Noordwijk
Sat 24 Feb
14:30
SteDoCo
14:30
S Gravenzande SV
Sat 24 Feb
14:30
Jodan Boys
14:30
Swift
Sat 24 Feb
14:30
RVVH
14:30
Nootdorp
Sat 24 Feb
14:30
Ter Leede
14:30
Rijsoord
Sat 24 Feb
14:30
Smitshoek
14:30
Hoek
Sat 24 Feb
14:30
Rijnvogels
14:30
Zwaluwen
Sat 24 Feb
14:30
Argon
14:30
Achilles Veen
Hoofdklasse Zat. Group 2 »
Sat 24 Feb
14:30
Staphorst
14:30
Apeldoorn CSV
Sat 24 Feb
14:30
Berkum
14:30
AZSV
Sat 24 Feb
14:30
Eemdijk
14:30
HZVV
Sat 24 Feb
14:30
Genemuiden
14:30
Ajax Amateurs
Sat 24 Feb
14:30
NSC
14:30
Urk
Sat 24 Feb
14:30
Excelsior .31
14:30
Huizen
Sat 24 Feb
14:30
Zuidvogels
14:30
Sparta Nijkerk
Sat 24 Feb
14:30
SDC Putten
14:30
Door Fusie Sterk
Eerste Klasse Zat. Group 1 »
Sat 24 Feb
14:30
Breukelen
14:30
Marken
Sat 24 Feb
14:30
Vitesse Delft
14:30
ARC Alphense
Sat 24 Feb
14:30
WV-HEDW
14:30
Te Werve
Eerste Klasse Zat. Group 2 »
Sat 24 Feb
14:30
Kloetinge
14:30
SHO
Sat 24 Feb
14:30
Oude Maas
14:30
Nieuwenhoorn
Sat 24 Feb
15:00
DCV
15:00
Heerjansdam
Sat 24 Feb
14:30
SC Feyenoord
14:30
Brielle
Sat 24 Feb
15:00
VVGZ
15:00
Heinenoord
Eerste Klasse Zat. Group 3 »
Sat 24 Feb
14:00
DHSC
14:00
Montfoort
Sat 24 Feb
14:30
GRC 14
14:30
DTS Ede
Sat 24 Feb
14:30
SVL
14:30
LRC
Sat 24 Feb
15:00
Bennekom
15:00
De Merino.s
Sat 24 Feb
15:00
Delta Sports 95
15:00
WNC
Sat 24 Feb
15:00
DUNO
15:00
Woudenberg
Sat 24 Feb
15:00
GJS
15:00
Sliedrecht
Eerste Klasse Zat. Group 4 »
Sat 24 Feb
14:30
ASV Dronten
14:30
DZC '68
Sat 24 Feb
14:30
SVZW
14:30
Hierden
Sat 24 Feb
14:30
Vroomshoopse Boys
14:30
SDV Barneveld
Sat 24 Feb
14:30
WHC
14:30
DETO Twenterand
Sat 24 Feb
14:45
DOS 37
14:45
Nunspeet
Eerste Klasse Zat. Group 5 »
Sat 24 Feb
14:30
PKC .83
14:30
Winsum
Sat 24 Feb
15:00
Be Quick Dokkum
15:00
Blauw Wit .34
Sat 24 Feb
15:00
Zeerobben
15:00
Gorecht
Sat 24 Feb
15:00
Oranje Nassau
15:00
Drachtster Boys
Eerste Klasse Zon. Group 5 »
Sat 24 Feb
18:00
Winterswijk
18:00
RKZVC
Sat 24 Feb
20:00
BWO
20:00
Tubantia
Dutch Third Division »
Sat 24 Feb
15:30
Rijnsburgse Boys
15:30
Lienden
Sat 24 Feb
15:30
HHC
15:30
IJsselmeervogels
Sat 24 Feb
15:30
Katwijk
15:30
Lisse
Sat 24 Feb
15:30
Excelsior
15:30
Achilles 29
Sat 24 Feb
15:30
Sparta II
15:30
Amsterdamsche FC
Sat 24 Feb
18:00
De Treffers
18:00
Kozakken Boys
Sat 24 Feb
18:00
VVSB
18:00
Barendrecht
Sat 24 Feb
16:00
De Dijk
16:00
GVVV
Eredivisie
Fri 23 Feb
Groningen
1-1
NAC Breda
Sat 24 Feb
AZ Alkmaar
18:30
Sparta Rotterdam
Heerenveen
19:45
Excelsior
Heracles
19:45
PEC Zwolle
VVV Venlo
20:45
Vitesse
Sun 25 Feb
Ajax
12:30
ADO Den Haag
Feyenoord
14:30
PSV
Willem II
14:30
Roda JC
Utrecht
16:45
Twente 1965
Team / Points
1 PSV PSV 62
2 Ajax AJA 57
3 AZ Alkmaar AZA 50
4 Feyenoord FEY 42
5 Utrecht UTR 41
6 PEC Zwolle ZWO 39
7 Vitesse VIT 37
8 ADO Den Haag ADO 35
9 Heerenveen SCH 32
 
10 VVV Venlo VVV 31
11 Excelsior EXC 29
12 Heracles HER 27
13 Groningen GRO 25
14 NAC Breda NAC 21
15 Willem II WIL 20
16 Twente 1965 TWE 17
17 Roda JC RJC 17
18 Sparta Rotterdam SPA 15
Eerste Divisie
Fri 23 Feb
Cambuur
1-1
Emmen
SC Telstar
5-2
FC Volendam
NEC Nijmegen
1-1
Fortuna Sittard
De Graafschap
1-0
Helmond Sport
Den Bosch
0-0
RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles
2-1
FC Oss
FC Eindhoven
0-1
Dordrecht
MVV Maastricht
3-0
Almere City
Mon 26 Feb
Jong Utrecht
20:00
Jong Ajax
AZ II
20:00
Jong PSV
Team / Points
1 Jong Ajax JON 52
2 NEC Nijmegen NEC 50
3 Fortuna Sittard FOR 46
4 Emmen FCE 45
5 SC Telstar TEL 45
6 Jong PSV PSV 43
7 De Graafschap GRA 41
8 Almere City ALM 39
9 Dordrecht FCD 37
10 FC Oss FCO 36
 
11 Den Bosch BOS 36
12 MVV Maastricht MVV 35
13 Cambuur BVO 34
14 FC Volendam VOL 32
15 FC Eindhoven EIN 31
16 Go Ahead Eagles GAE 26
17 AZ II ALK 26
18 RKC Waalwijk RKC 24
19 Helmond Sport HEL 22
20 Jong Utrecht JUT 13
Group 1
Sat 24 Feb
Magreb 90
14:00
DVS .33
VVOG
14:30
Spijkenisse
DOVO
14:30
Volendam II
ACV
14:30
Groningen II
ODIN .59
14:30
Capelle
ONS Sneek
15:00
Jong Twente
Almere City II
15:00
Quick Boys
ASWH
15:00
Scheveningen
Spakenburg
15:00
Harkemase Boys
Team / Points
1 Spakenburg SPA 46
2 Almere City II ALM 45
3 Quick Boys QUI 40
4 Groningen II GRO 36
5 Scheveningen SCH 34
6 DVS .33 DVS 33
7 VVOG VVO 31
8 ODIN .59 ODI 31
9 DOVO DOV 29
 
10 ASWH ASW 29
11 Harkemase Boys HAR 26
12 Volendam II VOL 26
13 Jong Twente TWE 25
14 ONS Sneek ONS 22
15 Capelle CAP 19
16 ACV ACV 17
17 Spijkenisse SPI 16
18 Magreb 90 MAG 6
Group 1
Sun 25 Feb
MSC
14:00
Purmersteijn
Achilles 1894
14:00
DHC Delft
De Bataven
14:00
Leonidas
Alphense Boys
14:00
RKHVV
SWZ
14:00
Achilles 29 II
Silvolde
14:00
VV Heerenveen
Hollandia
14:00
SDO Bussum
RKAVV
14:30
SJC Noordwijk
Team / Points
1 SJC Noordwijk SJC 37
2 Hollandia HOL 33
3 Leonidas LEO 31
4 Achilles 1894 ACH 30
5 Silvolde SIL 30
6 Alphense Boys ALP 30
7 RKAVV RKA 28
8 SDO Bussum SDO 26
 
9 Purmersteijn PUR 26
10 MSC MSC 26
11 DHC Delft DEL 21
12 RKHVV RKH 19
13 De Bataven DEB 17
14 SWZ SWZ 17
15 VV Heerenveen VVH 15
16 Achilles 29 II ACH 10
Group 1
Sat 24 Feb
SteDoCo
14:30
S Gravenzande SV
Jodan Boys
14:30
Swift
RVVH
14:30
Nootdorp
Ter Leede
14:30
Rijsoord
Smitshoek
14:30
Hoek
Rijnvogels
14:30
Zwaluwen
Argon
14:30
Achilles Veen
AFC II
14:45
Noordwijk
Team / Points
1 Noordwijk NOO 44
2 Ter Leede TER 38
3 SteDoCo STE 36
4 Hoek HOE 33
5 Achilles Veen ACH 32
6 Jodan Boys JOD 28
7 Rijnvogels RIJ 27
8 Zwaluwen ZWA 26
 
9 Swift SWI 26
10 S Gravenzande SV FCS 23
11 Rijsoord RIJ 23
12 Nootdorp NOO 22
13 Smitshoek SMI 19
14 AFC II AFC 18
15 RVVH RVV 13
16 Argon ARG 9
Group 2
Sat 24 Feb
Staphorst
14:30
Apeldoorn CSV
Berkum
14:30
AZSV
Eemdijk
14:30
HZVV
Genemuiden
14:30
Ajax Amateurs
NSC
14:30
Urk
Excelsior .31
14:30
Huizen
Zuidvogels
14:30
Sparta Nijkerk
SDC Putten
14:30
Door Fusie Sterk
Team / Points
1 Genemuiden GEN 35
2 Staphorst STA 32
3 Eemdijk EEM 32
4 Ajax Amateurs AJA 31
5 Berkum BER 30
6 Excelsior .31 EXC 30
7 SDC Putten SDC 29
8 Urk URK 24
 
9 HZVV HZV 24
10 Door Fusie Sterk DFS 23
11 Sparta Nijkerk SPA 22
12 AZSV AZS 21
13 Apeldoorn CSV APE 19
14 Zuidvogels ZUI 19
15 NSC NSC 14
16 Huizen HUI 8
Group 2
Sun 25 Feb
Juliana 31
14:00
BVC '12 Beek
UDI '19
14:00
IFC
RKSV Nuenen
14:30
EHC Hoensbroek
Halsteren
14:30
Vlissingen
Woezik
14:30
Den Bosch II
GOES
14:30
Meerssen
OSS '20
14:30
Gemert
Groene Ster
14:30
Baronie
Team / Points
1 OSS '20	OSS 37
2 Halsteren HAL 34
3 Den Bosch II DBI 30
4 Meerssen MEE 30
5 GOES GOE 30
6 Gemert GEM 29
7 Vlissingen VLI 27
8 Groene Ster GRO 27
 
9 IFC IFC 27
10 EHC Hoensbroek EHC 23
11 UDI '19 UDI 23
12 RKSV Nuenen NUE 23
13 BVC '12 Beek BVC 18
14 Juliana 31 JUL 18
15 Baronie BAR 17
16 Woezik WOE 11
Group 1
Sat 17 Feb
ARC Alphense
0-0
Westlandia B
Aalsmeer
0-1
Zwaluwen .30
Forum Sport
6-2
Marken
Sportlust 46
6-2
Breukelen
Vitesse Delft
2-1
Te Werve
WV-HEDW
3-3
RKAV Volendam
Xerxes DZB
2-0
CSW
Team / Points
1 ARC Alphense ARC 38
2 Xerxes DZB XER 35
3 RKAV Volendam VOL 32
4 Sportlust 46 SPO 32
5 Forum Sport FSP 31
6 WV-HEDW HED 25
7 Aalsmeer AAL 24
 
8 Zwaluwen .30 ZWA 23
9 Westlandia B WES 20
10 CSW CSW 19
11 Vitesse Delft VIT 11
12 Te Werve TEW 10
13 Breukelen BRE 8
14 Marken MAR 5
Group 2
Sat 17 Feb
Brielle
1-0
DCV
Bruse Boys
2-1
Oude Maas
Deltasport
2-2
Nieuw Lekkerland
Heinenoord
1-2
Heerjansdam
SC Feyenoord
3-0
SHO
Oranje Wit
0-3
Kloetinge
VVGZ
2-3
Nieuwenhoorn
Team / Points
1 SC Feyenoord SCF 40
2 Brielle BRI 35
3 Kloetinge KLO 29
4 Heinenoord HEI 27
5 Nieuw Lekkerland NIE 23
6 Deltasport DEL 22
7 Heerjansdam HEE 19
 
8 Oranje Wit ORA 18
9 VVGZ VVG 15
10 Oude Maas OMA 13
11 Nieuwenhoorn NIE 12
12 DCV DCV 12
13 SHO SHO 9
14 Bruse Boys BRU 8

Follow BeSoccer on Facebook