We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
Group 2
Sat 22 Apr
Bala Town
4-6
The New Saints FC
Bangor City
0-2
Carmarthen Town
Cardiff MU
0-0
Connah's Quay
Team / Points
1 The New Saints FC TNS 21
2 Bala Town BAL 17
3 Bangor City BAN 16
 
4 Connah's Quay CON 15
5 Carmarthen Town CAR 11
6 Cardiff MU CAR 5
Group 3
Sat 22 Apr
Cefn Druids AFC
3-1
Airbus UK
Newtown
6-1
Aberystwyth Town
Rhyl FC
1-1
Llandudno FC
Team / Points
1 Newtown NEW 26
2 Cefn Druids AFC CEF 19
3 Rhyl FC RHY 12
 
4 Llandudno FC LLA 9
5 Aberystwyth Town ABE 8
6 Airbus UK AIR 6
Division 1
Sat 29 Oct
Goytre AFC
2-1
Cwmbran Celtic
Sat 08 Apr
Cambrian Clydach
3-1
Haverfordwest
Monmouth Town FC
1-1
Taffs Well
Penybont
5-2
Caerau Ely
Port Talbot Town
4-0
Afan Lido
Risca United
3-2
Caldicot Town
Undy Athletic
3-1
Ton Pentre
Tue 18 Apr
Barry Town
3-0
Goytre United
Team / Points
1 Barry Town BAR 66
2 Penybont PEN 61
3 Goytre AFC GOY 58
4 Haverfordwest County AFC HAV 54
5 Caerau Ely CAE 48
6 Cwmbran Celtic CWM 45
7 Afan Lido LID 44
8 Undy Athletic UND 41
 
9 Taffs Well TAF 40
10 Goytre United GOY 39
11 Cambrian & Clydach CAM 37
12 Ton Pentre TON 36
13 Port Talbot Town POR 35
14 Monmouth Town FC MON 33
15 Caldicot Town CAL 23
16 Risca United RIS 20
Cymru Alliance
Sat 01 Apr
Holyhead Hotspur
3-1
Penrhyncoch FC
Holywell
4-3
Ruthin Town
Porthmadog
3-2
Denbigh Town
Prestatyn Town
4-2
Guilsfield FC
Wed 05 Apr
Caersws
3-2
Llanfair United
Sat 08 Apr
Flint Town United
1-2
Gresford Athletic
Sat 15 Apr
Conwy Borough FC
3-3
Mold Alexandra
Fri 21 Apr
Caernarfon Town
6-0
Buckley Town
Team / Points
1 Prestatyn Town PRE 80
2 Caernarfon Town FC CAE 64
3 Gresford Athletic GRE 56
4 Porthmadog POR 50
5 Holywell HOL 50
6 Flint Town United FLI 48
7 Caersws CAE 48
8 Guilsfield FC GUI 43
 
9 Holyhead Hotspur HOL 42
10 Denbigh Town DEN 38
11 Penrhyncoch FC PEN 34
12 Ruthin Town RTW 33
13 Llanfair United LLA 25
14 Mold Alexandra MOL 25
15 Conwy Borough FC CON 24
16 Buckley Town BUC 22
Europa League »
Wed 24 May
20:45
Ajax
20:45
Man. Utd
Copa Libertadores Group 2 »
Wed 24 May
02:45 Finished
Santos FC
4 - 0
Spt. Cristal Lima INFO
Wed 24 May
02:45 Finished
Santa Fe
1 - 1
The Strongest INFO Videos
Copa Libertadores Group 7 »
Wed 24 May
00:30 Finished
Club Nacional Foo.
0 - 1
Lanús INFO
Wed 24 May
00:30 Finished
Chapecoense
2 - 1
Zulia FC INFO
Friendly »
Wed 24 May
12:00
Sydney
12:00
Liverpool
Wed 24 May
13:30
Liaoning Whowin
13:30
Köln
Copa Argentina »
Wed 24 May
23:00
Defensa Justicia
23:00
Sol de Mayo
Wed 24 May
20:40
Belgrano
20:40
CA Estudiantes
Greek Super League Group 2 »
Wed 24 May
19:30
Panathinaikos
19:30
AEK Athens
Wed 24 May
17:15
Panionios
17:15
PAOK
Romanian Liga I Group 2 »
Wed 24 May
17:00
Tîrgu Mures
17:00
Voluntari
Confederation Cup »
Wed 24 May
17:00
Rivers United
17:00
FUS Rabat
Wed 24 May
20:00
Hilal Obayed
20:00
Zesco United
Wed 24 May
18:00
Smouha
18:00
Recreativo do Libolo
Wed 24 May
18:00
Horoya AC
18:00
TP Mazembe
League Cup Japan Group 1 »
League Cup Japan Group 2 »
Lega Pro Group 4 »
Wed 24 May
20:30
Alessandria
20:30
Casertana
Wed 24 May
20:30
Parma
20:30
Piacenza
Wed 24 May
20:30
Lecce
20:30
Sambenedettese
Wed 24 May
20:30
Matera
20:30
Nuova Cosenza
Wed 24 May
20:30
Livorno
20:30
Virtus Francavilla
Wed 24 May
20:30
Pordenone
20:30
Giana Erminio
Wed 24 May
20:30
Juve Stabia
20:30
Reggiana
Wed 24 May
20:30
AlbinoLeffe
20:30
AS Lucchese Libertas 1905
Série B Brazil »
Wed 24 May
02:30 Finished
Guaraní Campinas
2 - 0
Figueirense Florianopolis INFO
Wed 24 May
00:15 Finished
CRB
1 - 0
Santa Cruz Recife INFO
Cup Bulgaria »
Wed 24 May
17:30
Ludogorets
17:30
Botev Plovdiv
Premier League »
Finnish Veikkausliiga »
Wed 24 May
17:30
VPS Vaasa
17:30
Ilves
Wed 24 May
17:30
RoPS Rovaniemi
17:30
JJK Jyväskylä
Wed 24 May
17:30
KuPS Kuopio
17:30
Seinäjoen JK
Nm Cupen »
Wed 24 May
18:00
Nest-Sotra
18:00
Sandnes Ulf
Wed 24 May
18:00
Moss
18:00
Sarpsborg 08
Wed 24 May
18:00
Grorud
18:00
Elverum
Wed 24 May
18:00
Skeid
18:00
Stromsgodset IF
Wed 24 May
18:00
KFUM
18:00
Bærum
Wed 24 May
18:00
Ull Kisa
18:00
Alta IF
Wed 24 May
18:00
Brumunddal
18:00
Lillestrom SK
Wed 24 May
18:00
Raufoss
18:00
Sogndal
Wed 24 May
18:00
Mjøndalen
18:00
Kvik Halden
Wed 24 May
18:00
Ørn Horten
18:00
Sandefjord Fotball
Wed 24 May
18:00
Pors Grenland
18:00
Odd Grenland
Wed 24 May
18:00
Jerv
18:00
Bryne
Wed 24 May
18:00
Lysekloster
18:00
SK Brann Bergen
Wed 24 May
18:00
Åsane
18:00
Fyllingsdalen
Wed 24 May
18:00
Florø
18:00
Fana
Wed 24 May
18:30
Tynset
18:30
Rosenborg BK
Wed 24 May
18:00
Verdal
18:00
Kristiansund BK
Wed 24 May
18:00
Byåsen
18:00
Aalesunds FK
Wed 24 May
18:00
Ranheim
18:00
Stjørdals-Blink
Wed 24 May
18:00
Hødd
18:00
Molde FK
Wed 24 May
18:00
Mosjøen
18:00
Levanger
Wed 24 May
18:00
Sortland
18:00
FK Bodo Glimt
Wed 24 May
18:00
Fløya
18:00
Tromsdalen
Wed 24 May
18:00
Finnsnes
18:00
Tromsø IL
Wed 24 May
18:00
Kråkerøy
18:00
Valerenga IF Oslo
Wed 24 May
18:00
Vard
18:00
Haugesund
Wed 24 May
18:00
Flekkerøy
18:00
IK Start Kristiansand
Wed 24 May
18:00
Strømmen
18:00
Kjelsås
Canadian Championship »
Wed 24 May
04:00 Finished
Vancouver
2 - 1
Montreal Impact INFO
Wed 24 May
01:00 Finished
Ottawa Fury
2 - 1
Toronto FC INFO
Primera B Metro. »
Wed 24 May
02:05 Finished
Deportivo Morón
1 - 1
Barracas Central INFO
Umaglesi Liga »
Wed 24 May
14:00
Chikhura
14:00
Dinamo Tbilisi
Wed 24 May
16:00
Samtredia
16:00
Saburtalo
Wed 24 May
16:00
Shukura
16:00
Dinamo Batumi
AFC Champions »
Wed 24 May
14:00
Shanghai SIPG
14:00
Jiangsu Suning
Wed 24 May
08:00 Finished
Jeju United
2 - 0
Urawa Reds INFO
Liga II »
Wed 24 May
17:00
Academica Clinceni
17:00
ASU Poli
Wed 24 May
10:00 Postponed
Unirea Tărlungeni
10:00
Berceni
Wed 24 May
17:00
Dunărea
17:00
Chindia Târgovişte
Wed 24 May
10:00 Finished
Olimpia Satu Mare
3 - 0
CSM Râmnicu Vâlcea INFO
Wed 24 May
17:00
Afumaţi
17:00
Metalul Reşiţa
Wed 24 May
14:30
Luceafărul Oradea
14:30
Mioveni
Wed 24 May
10:00 Postponed
Şoimii Pâncota
10:00
FC Brasov
A Lyga »
Wed 24 May
17:00
Sūduva
17:00
Zalgiris Vilnius
Wed 24 May
19:00
Stumbras
19:00
Atlantas
CAF Champions League »
Wed 24 May
15:00
CAPS United
15:00
USM Alger
Wed 24 May
16:30
AS Vita Club
16:30
Mamelodi Sundowns
Wed 24 May
15:00
Zanaco
15:00
Wydad Casablanca
2. Lig »
Wed 24 May
18:00
Gumushanespor
18:00
Erzurumspor
Oberliga Group 6 »
Transición Segunda Uruguay »
Wed 24 May
Postponed
Huracán FC
-
Villa Teresa
Wed 24 May
Postponed
Central Español
-
Miramar Misiones
Wed 24 May
Postponed
Progreso
-
Oriental
Wed 24 May
Postponed
Tacuarembó FC
-
Club Deportivo Maldonado
Wed 24 May
Postponed
Atenas
-
Canadian
Wed 24 May
Postponed
Rentistas
-
Cerrito
Wed 24 May
Postponed
Cerro Largo
-
Torque
Premier League »
USL Pro - USA »
Wed 24 May
18:00
Toronto II
18:00
Richmond Kickers
Elite ONE »
Wed 24 May
14:30
Racing Bafoussam
14:30
Les Astres

Follow BeSoccer on Facebook